Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
Miehet II Joukkueenjohtaja Holopainen Olli @: olli.holopainen@phnet.fi
tel:0445522039
Naiset Joukkueenjohtaja Enckelman Kaj @: kaj_enckelman@hotmail.com
tel:0405269652
Naiset Joukkueenjohtaja Lepistö Kalle @: kalle.lepisto@pelicanssb.fi
tel:
B-pojat (2003-2004) Joukkueenjohtaja Ahokas Petri @: ahokaspetri@gmail.com
tel:+358503064430
C1-pojat (2005) Joukkueenjohtaja Kalojärvi Juha @: juha.kalojarvi@phnet.fi
tel:+358445493949
C2-pojat (2006) Joukkueenjohtaja Hurtig Henna @: henna.haaraoja@hotmail.com
tel:0407190192
C2-pojat (2006) Joukkueenjohtaja Kaukanen Mirkka @: mirkka.kaukanen@gmail.com
tel:0405131195
D1-pojat (2007) Joukkueenjohtaja Kontinen Matti-Petteri @: matti-petteri.kontinen@dnainternet.net
tel:+358509110713
D2-pojat (2008) Joukkueenjohtaja Vilppunen Anna-Kaisa @: anna-kaisa.vilppunen@phhyky.fi
tel:0405215880
D2-pojat Nastola (2008) Joukkueenjohtaja Ahonen Toni @: toniahonen3@gmail.com
tel:+358442826274
D2-pojat Nastola (2008) Joukkueenjohtaja Järvinen Mia @: jarvinenmm@gmail.com
tel:+358445392976
E1-pojat (2009) Joukkueenjohtaja Koskinen Noora @: noora.koskinen@gmail.com
tel:0504101427
E2-pojat (2010) Joukkueenjohtaja Komulainen Elina @: elinakomulainen@luukku.com
tel:040-7098976
E2-pojat (2010) Joukkueenjohtaja Komulainen Janne @: jannekomulainen75@gmail.com
tel:+358407098976
E2-pojat (2010) Joukkueenjohtaja Saarinen Anu @: anu.saarinen78@gmail.com
tel:0445120027
E-pojat Nastola (2009-2010) Joukkueenjohtaja Toivola Jarkko @: jarkkotoivola@gmail.com
tel:0505660116
F1-pojat (2011) Joukkueenjohtaja Pellikka Lauri @: lauri.pellikka@gmail.com
tel:+358445959112
F2-pojat (2012) Joukkueenjohtaja Korkka Tommi @: tommi.korkka@gmail.com
tel:+358405800827
F2-pojat (2012) Joukkueenjohtaja Louhelainen Emilia @: emilia.louhelainen@hotmail.fi
tel:0443300890
F-pojat Nastola (2011-2012) Joukkueenjohtaja Kostiainen Jukka @: jukka.kostiainen@hotmail.com
tel:0452095434
B-tytöt (2003-2004) Joukkueenjohtaja Leppänen Kristian @: kristian.leppanen@phnet.fi
tel:+358408606925
C-tytöt (2005-2006) Joukkueenjohtaja Hokkanen Terhi @: terhi.hokkanen@teliacompany.com
tel:+358403025778
C-tytöt (2005-2006) Joukkueenjohtaja Vainio Teemu @: teemu.vainio@ekoy.fi
tel:0407590979
D-tytöt (2007-2008) Joukkueenjohtaja Oksanen Toni @: tonioksanen7@gmail.com
tel:+358504134034
Päijät-Hämeen Salibandyseura ry
«  Heinäkuu   »
Kategoriat