Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
Miehet Joukkueenjohtaja Kuisma Hannu @: hannu.kuisma@pelicanssb.fi
tel:
Miehet Joukkueenjohtaja Sarja Rauno @: rauno.sarja@pelicanssb.fi
tel:0500-574002
Naiset Joukkueenjohtaja Enckelman Kaj @: kaj_enckelman@hotmail.com
tel:0405269652
Naiset Joukkueenjohtaja Salomaa Jonna @: jonna.salomaa@kvl.fi
tel:0443301889
Naiset II Joukkueenjohtaja Koivuluoma Henna @: henna.koivuluoma@gmail.com
tel:+358400754104
Naiset II Joukkueenjohtaja Salomaa Jonna @: jonna.salomaa@kvl.fi
tel:0443301889
B-tytöt (2003-04) Joukkueenjohtaja Leppänen Kristian @: kristian.leppanen@phnet.fi
tel:+358408606925
C-Tytöt (2005-06) Joukkueenjohtaja Hokkanen Terhi @: terhi.hokkanen@teliacompany.com
tel:+358403025778
C1-Pojat (2004) Joukkueenjohtaja Paksunen Timo @: timo.paksunen@renor.fi
tel:0405335488
D-Tytöt (2007-08) Joukkueenjohtaja Oksanen Toni @: tonioksanen7@gmail.com
tel:+358504134034
E- ja F-tytöt (2009 ja nuoremmat) Joukkueenjohtaja Vilén Toni @: vilen.toni@gmail.com
tel:0449971088
C2-Pojat (2005) Joukkueenjohtaja Kalojärvi Juha @: juha.kalojarvi@phnet.fi
tel:+358445493949
D1-Pojat (2006) Joukkueenjohtaja Hurtig Henna @: henna.haaraoja@hotmail.com
tel:0407190192
D1-Pojat (2006) Joukkueenjohtaja Kaukanen Mirkka @: mirkka.kaukanen@gmail.com
tel:0405131195
D2-Pojat Nastola (2007-08) Joukkueenjohtaja Ahonen Toni @: toniahonen3@hotmail.com
tel:+358442826274
D2-Pojat Nastola (2007-08) Joukkueenjohtaja Järvinen Mia @: jarvinenmm@gmail.com
tel:+358445392976
D2-Pojat (2007) Joukkueenjohtaja Kontinen Matti-Petteri @: matti-petteri.kontinen@dnainternet.net
tel:+358509110713
E1-Pojat (2008) Joukkueenjohtaja Vilppunen Anna-Kaisa @: anna-kaisa.vilppunen@phhyky.fi
tel:0405215880
E2-Pojat Nastola (2009-2010) Joukkueenjohtaja Toivola Jarkko @: jarkkotoivola@gmail.com
tel:0505660116
E2-Pojat (2009) Joukkueenjohtaja Koskinen Noora @: noora.koskinen@gmail.com
tel:0504101427
F1-Pojat (2010) Joukkueenjohtaja Komulainen Elina @: elinakomulainen@luukku.com
tel:
F1-Pojat (2010) Joukkueenjohtaja Komulainen Janne @: jannekomulainen75@gmail.com
tel:+358407098976
F1-Pojat (2010) Joukkueenjohtaja Saarinen Anu @: anu.saarinen78@gmail.com
tel:0445120027
F2-Pojat (2011) Joukkueenjohtaja Pellikka Lauri @: lauri.pellikka@gmail.com
tel:+359445959112
F2-Pojat (2011) Joukkueenjohtaja Skinnari Tanja @: tanja.skinnari@gmail.com
tel:+358408626554
Päijät-Hämeen Salibandyseura ry
«  Elokuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
 
Kategoriat