Seuran toimihenkilöt
Puheenjohtaja Kuisma Hannu hannu.kuisma@pelicanssb.fi
Junioripäällikkö Aho Ilkka ilkka.aho@pelicanssb.fi 044 377 8386
Hallituksen jäsen Ahokas Petri ahokaspetri@gmail.com +358503064430
Hallituksen jäsen Järvinen Mia jarvinenmm@gmail.com +358445392976
Hallituksen jäsen Kolu Tomi-Pekka tomi-pekka.kolu@pelicans.fi
Hallituksen jäsen Nurminen Pasi pasi.nurminen@pelicanssb.fi
Hallituksen jäsen Suihko Miko miko.suihko@phnet.fi
Valmennuspäällikkö Hirvonen Petteri petteri.hirvonen@pelicanssb.fi 0440812822
Kerhovastaava Paalanen Samuli samuli.paalanen@pelicanssb.fi 0443511142
Toiminnanjohtaja Koskinen Jari jari.koskinen@pelicanssb.fi 044 972 8331
Seuratyöntekijä Suvenaho Joni joni.suvenaho@pelicanssb.fi 0442931587
Päijät-Hämeen Salibandyseura ry
Kategoriat