SEURAPAITAPÄIVÄ 29.9.20

»
Takaisin
»
Lisää uutisia

seuraSeurapaitapäivä tiistaina 29.9. – tule mukaan!Jälleen on aika kaivaa kaapeista seurapaidat, -pipot ja muut seuravärein varustetut kamppeet! Tiistaina 29.9. juhlistetaan nimittäin #Seurasydän-kampanjan kohokohdaksi noussutta seurapaitapäivää, ja me kutsumme

Lue lisää »

seuraSeurapaitapäivä tiistaina 29.9. – tule mukaan!Jälleen on aika kaivaa kaapeista seurapaidat, -pipot ja muut seuravärein varustetut kamppeet! Tiistaina 29.9. juhlistetaan nimittäin #Seurasydän-kampanjan kohokohdaksi noussutta seurapaitapäivää, ja me ku

Lue lisää »
»
Lisää uutisia
Poimintoja jaoston otteluista
Naiset IINaiset 2 div
4
Lok
klo 17:00
Kangasniemi
- KAPA-51
Miehet IIMiehet 3 div
4
Lok
klo 16:00
Kuusankosken ut
Mävi Akatemia -
C2-pojat (2006)SM-sarja
4
Lok
klo 15:45
Killerin liikuntakeskus
Steelers/SCU -
Naiset IINaiset 2 div
4
Lok
klo 14:30
Kangasniemi
SAIPA II -
D1-pojat (2007)Kaakkois-Suomen aluesarja
4
Lok
klo 13:00
Salpausselkähalli
Sudet - Musta Musta
C2-pojat (2006)SM-sarja
4
Lok
klo 11:45
Killerin liikuntakeskus
- O2-Jyväskylä/MuurY
Miehet IIMiehet 3 div
4
Lok
klo 11:30
Kuusankosken ut
- Obelix
D1-pojat (2007)Kaakkois-Suomen aluesarja
4
Lok
klo 10:00
Salpausselkähalli
Musta Musta - Pelicans sb 08
D1-pojat (2007)Kaakkois-Suomen aluesarja
3
Lok
klo 18:00
Joutsenohalli
Saipa - Turkoosi Turkoosi
D1-pojat (2007)Kaakkois-Suomen aluesarja
3
Lok
klo 16:00
Joutsenohalli
Turkoosi Turkoosi - Taiki punainen
C1-pojat (2005)KS aluesarja
3
Lok
klo 14:00
Suurhalli treeni
KORE -
C1-pojat (2005)KS aluesarja
3
Lok
klo 10:00
Suurhalli treeni
- SUDET SB
MiehetMiesten 2. divisioona, Kaakkois-Suomi
1
Lok
klo 14:45
Imatran urheilutalo
Voima -
B-pojat (2003-2004)Kaakkois-Suomi aluesarja
27
Syy
klo 15:00
Joutsenohalli Lappeenranta
- VOIMA
4-13
B-pojat (2003-2004)Kaakkois-Suomi aluesarja
27
Syy
klo 13:00
Joutsenohalli Lappeenranta
TOP TEAM -
4-3
C2-pojat (2006)SM-sarja
26
Syy
klo 15:45
Seinäjoen urheilutalo
OLS -
11-6
C2-pojat (2006)SM-sarja
26
Syy
klo 11:45
Seinäjoen urheilutalo
- SPV
4-5
MiehetMiesten Suomen Cup 2020-2021 / Itäinen alue
26
Syy
klo 9:10
Studentia Kuopio
Bärbär united -
10-6
C1-pojat (2005)Harkkapeli
21
Syy
klo 17:30
Treeni 3
- Lasb
kerho valokuvaus / varapäivä joukkueille
salpausselkähalli Klo 9:00

KuvauspäiväKuvaus alkaaValokuvaaja03.10.202009:00Henrik RantanenToimitamme kuvau...

3
Lok
Poimintoja muilta sivustoilta
28.09.2020 Kaksi hyökkääjää miesten edustukseen! » (Miehet)
27.09.2020 C2 sm-sarja alkoi Seinäjoella » (C2-pojat (2006))
27.09.2020 Aluesarjan alku lähestyy - treenimatsikausi päättymässä » (D1-pojat (2007))
22.09.2020 Tupla Cup 19.9 » (D1-pojat (2007))
21.09.2020 D-tytöt Puffet Cupissa » (D-tytöt (2007-2008))
Päijät-Hämeen Salibandyseura ry
«  Syyskuu   »
Kategoriat