KATUSÄHLY LAHTI 10.8. OTTELUOHJELMA | | |
| | | | | | | |
Miesten sarja | | | | | | |
| | | | | | | |
Alkulohko A | | Alkulohko B | Alkulohko C | Alkulohko D |
Arvausliika | | FC Juha | | Mikko & Opetuslapset | Real Mäntyharju |
Snaipperit | | Fc kostee | Lohkokolmonen | Lahifornian seagulls |
PäLe | | Devils | | Olutkerho | Elviksen enkelit |
Malkinit | | Ovechkinit | St. Rangers | Titta på Fitta |
| | | | | | | |
| | | | | | | |
Kenttä 1 | | | | | Kenttä 2 | | |
| | | | | | | |
Klo 10.00 Arvausliika – Snaipperit | | Klo 10.00 Mikko & Opetuslapset - Lohkokolmonen |
Klo 10.15 FC Juha - Fc kostee | | | Klo 10.15 Real Mäntyharju - Lahifornian seagulls |
Klo 10.30 PäLe - Malkinit | | | Klo 10.30 Olutkerho - St. Rangers | |
Klo 10.45 Devils - Ovechkinit | | | Klo 10.45 Elviksen enkelit - Titta på Fitta |
Klo 11.00 Arvausliika - PäLe | | | Klo 11.00 Mikko & Opetuslapset - Olutkerho |
Klo 11.15 FC Juha - Devils | | | Klo 11.15 Real Mäntyharju - Elviksen enkelit |
Klo 11.30 Snaipperit - Malkinit | | | Klo 11.30 Lohkokolmonen - St. Rangers |
Klo 11.45 Fc kostee - Ovechkinit | | Klo 11.45 Lahifornian seagulls - Titta på Fitta |
Klo 12.00 Arvausliika - Malkinit | | | Klo 12.00 Mikko & Opetuslapset - St. Rangers |
Klo 12.15 FC Juha - Ovechkinit | | | Klo 12.15 Real Mäntyharju - Titta på Fitta |
Klo 12.30 Snaipperit - PäLe | | | Klo 12.30 Lohkokolmonen - Olutkerho | |
Klo 12.45 Fc kostee - Devils | | | Klo 12.45 Lahifornian seagulls - Elviksen enkelit |
| | | | | | | |
Miesten sarjan jatkopelit (Kenttä 1) | | | | |
| | | | | | | |
Puolivälierät | | | | | | | |
Ottelu 1 Klo 13.15 A1 - C2 | | | | | |
Ottelu 2 Klo 13.30 B1 - D2 | | | | | |
Ottelu 3 Klo 13.45 A2 - C1 | | | | | |
Ottelu 4 Klo 14.00 B2 - D1 | | | | | |
| | | | | | | |
Välierät | | | | | | | |
Klo 14.20 Ottelu 1 voittaja - Ottelu 2 voittaja | | | |
Klo 14.35 Ottelu 3 voittaja - Ottelu 4 voittaja | | | |
| | | | | | | |
Klo 15.00 Finaali (välierien voittajat) | | | | |
| | | | | | | |
| | | | | | | |
Naisten sarja (Kenttä 2) | | | | | |
| | | | | | | |
Alkulohko | | | | | | | |
Chicago Golden Chicas | | | | | |
EntisetHyvät | | | | | | | |
PalloPirkot | | | | | | | |
SB TB | | | | | | | |
| | | | | | | |
Klo 13.00 Chicago Golden Chicas - EntisetHyvät | | |
Klo 13.15 PalloPirkot - SB TB | | | | | |
Klo 13.30 Chicago Golden Chicas - PalloPirkot | | | |
Klo 13.45 EntisetHyvät - SB TB | | | | | |
Klo 14.00 Chicago Golden Chicas - SB TB | | | | |
Klo 14.15 EntisetHyvät - PalloPirkot | | | | |
| | | | | | | |
Välierät | | | | | | | |
Klo 14.40 Alkulohkon 1. - Alkulohkon 4. | | | | |
Klo 15.00 Alkulohkon 2. - Alkulohkon 3. | | | | |
| | | | | | | |
Klo 15.20 Finaali (välierien voittajat) | | | | |
| | | | | | | |
Firmasarja (Kenttä 1) | | | Sekasarja (Kenttä 1) | |
Fazer Mylly vs. Neljä Astetta Oy | | | Elviksen enkelit vs. UKKO | |
| | | | | | | |
Paras viidestä | | | | | Paras viidestä | | |
Klo 15.30 Ottelu 1 | | | | Klo 15.45 Ottelu 1 | | |
Klo 16.00 Ottelu 2 | | | | Klo 16.15 Ottelu 2 | | |
Klo 16.30 Ottelu 3 | | | | Klo 16.45 Ottelu 3 | | |
Klo 17.00 Ottelu 4 (tarvittaessa) | | Klo 17.15 Ottelu 4 (tarvittaessa) | |
Klo 17.30 Ottelu 5 (tarvittaessa) | | Klo 17.45 Ottelu 5 (tarvittaessa) | |
| | | | | | | |
Firma- ja sekasarjassa jokaisessa ottelussa voittaja on ratkaistava. Ottelutilanteen ollessa tasan 12 minuutin jälkeen, suoritetaan 3 pelaajan rangaistuslaukauskilpailu. | |
| | | | | | | |
| | | | | | | |
Naisten ja miesten sarjojen alkulohkoissa paremmuuden määrää saavutetut pisteet (2 voitosta, 1 tasapelistä). |
Tasapisteissä joukkueiden paremmuuden määräävät järjestyksessä: | | |
1. keskinäisissä otteluissa saavutetut pisteet, | | | |
2. keskinäisten otteluiden maaliero, | | | | |
3. keskinäisissä otteluissa tehdyt maalit, | | | | |
4. koko sarjan maaliero, | | | | | |
5. koko sarjassa tehdyt maalit, | | | | | |
6. arpa | | | | | | | |
| | | | | | | |
Jatkopeleissä ottelutilanteen ollessa tasan 12 minuutin jälkeen, suoritetaan 3 pelaajan rangaistuslaukauskilpailu. |